O nas

Stomatologia zachowawcza, ortodoncja, chirurgia, implantologia

Stomatologia dla całej rodziny

Poniżej przedstawiamy dostępne w naszym gabinecie usługi stomatologiczne:

N

Stomatologia zachowawcza

N

Stomatologia dziecięca

N

Protetyka

N

Endodoncja

N

Ortodoncja

N

Chirurgia

N

Implantologia

Wszystko znajdziesz na miejscu

W naszym wrocławskim gabinecie oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych. Leczymy pacjentów dorosłych i dzieci. Gabinet jest wyposażony w nowoczesny sprzęt, który umożliwia nam świadczenie wszystkich zabiegów z zakresu stomatologii.

 

Nasz Zespół

Przedstawiamy naszych lekarzy

lek. stom. Joanna Kuśmierek

Stomatolog

Jestem stomatologiem z 17-letnim doświadczeniem zawodowym. Przez wszystkie lata mojej działalności wyleczyłam setki pacjentów i przywróciłam mnóstwo uśmiechów na ich twarzach. W swojej praktyce zajmuję się leczeniem zachowawczym, protetycznym i ortodontycznym. 

lek. stom. Ewa Orkisz

Chirurg

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie w 2017 r. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji na Katedrze Chirurgii Szczękowo – Twarzowej przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Mikulicza – Radeckiego. Pracuje również jako pracownik naukowy na Uniwersytecie Medycznym.

lek. stom. Artemiusz Talar

Endodonta

Ukończyłem studia na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu w 2017 roku. W gabinecie zajmuje się leczeniem kanałowym pod mikroskopem, czepiąc z wiedzy i umiejętności regularnie poszerzanych na szkoleniach i kursach indywidualnych.

lek. stom. Bartłomiej Pogorzelski

Implantolog

W 2016 r. ukończyłem kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, z chirurgią szczękowo-twarzową jestem związany od 2017 r. najpierw w UCK w Gdańsku, obecnie w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. 

W codziennej praktyce zajmuję się chirurgią jamy ustnej oraz implantologią. Staram się rozwijać w tych aspektach poprzez uczestnictwo w licznych kursach w kraju i za granicą. 
lek. stomatolog

lek. stom. Paula Tomaszewska

Stomatolog

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Swoje zainteresowania skupiam wokół stomatologii zachowawczej i endodoncji oraz stomatologii estetycznej. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych kursach praktycznych.

 W naszej klinice przyjmuje zarówno dorosłych, jak i młodszych pacjentów. Zależy jej na tym, aby każda wizyta w gabinecie przebiegała w jak najbardziej komfortowych warunkach. Zawsze stara się wytłumaczyć pacjentowi, na czym polega leczenie, tak aby mógł on aktywnie w nim uczestniczyć.

W dobrych rękach

Ciągle się szkoląc i podnosząc kwalifikacje!

Jesteśmy zgranym zespołem lekarzy, którzy wykonują swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Naszym celem jest skuteczne leczenie naszych pacjentów z dbałością o ich komfort w czasie wykonywanych zabiegów stomatologicznych. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie i tworzymy plan leczenia dostosowany do jego potrzeb terapeutycznych. Dbamy ciągle o podnoszenie naszych kwalifikacji zawodowych.

Umów wizytę