Wybielanie zębów

system Beyond

Telefon:

+48 607 309 511

Lokalizacja

Tęczowa 85/1 Wrocław

Wybielanie zębów przy użyciu lampy Beyond

W naszym gabinecie oferujemy dwa systemy wybielania zębów :

   • wybielanie nakładkowe
   • wybielanie systemem Beyond

Wybielanie systemem Beyond. Zabieg ten przeprowadzany jest przez odpowiednio przeszkolony w tym zakresie personel i trwa ok. 60 minut. Polega na trzykrotnym nałożeniu na powierzchnię wybielanych zębów preparatu do wybielania, a następnie naświetlaniu go specjalną lampą Beyond. Efekt jest widoczny zaraz po zabiegu.

Preparat wybielający Beyond to 35% nadtlenek wodoru, dwutlenek krzemu i dodatkowe składniki wybielające. Światło lampy aktywuje nadtlenek wodoru przez przyspieszenie jego rozpadu na wodę i tlen i to daje efekt wybielenia. System Beyond zapewnia szybkie i długotrwałe efekty wybielania w przeciwieństwie do wielu innych dostępnych na rynku rozwiązań. Efekty wybielania utrzymują się około 3 lat w zależności od diety, zabiegów higienizacyjnych, palenia tytoniu i indywidualnych predyspozycji. Uzupełnienia protetyczne i wypełnienia zębów pozostają niezmienione po zabiegu. Gdy zajdzie taka potrzeba, po ustabilizowaniu się koloru, co zajmuje zwykle kilka dni, możliwa jest ich wymiana celem doboru odpowiedniego koloru pasującego do pozostałych zębów. W czasie wybielania i bezpośrednio po nim może wystąpić przejściowa nadwrażliwość na zimno. Z reguły ustępuje ona po jednym, do trzech dni po zabiegu wybielania.

Zalety wybielania systemem Beyond:

  • natychmiastowy efekt-zęby wybielone w ok. 1h
  • długo utrzymujący się efekt wybielania
  • najwyższy możliwy stopień rozjaśnienia

Efekty wybielania systemem Beyond

pacjent 1 - przed wybielaniem

Pacjent przed wybielaniem

pacjent 1 - po wybielaniu lampą beyond

Pacjent po wybielaniu systemem Beyond

pacjent przed wybielaniem

Pacjent przed wybielaniem

pacjent po wybielaniu lampą beyond

Pacjent po wybielaniu systemem Beyond

Wybielanie nakładkowe. Zabieg ten polega na stosowaniu specjalnych, indywidualnie dla każdego pacjenta wykonywanych przezroczystych nakładek na zęby. Nakładki te są wykonywane w laboratorium protetycznym na podstawie wycisków pobranych wcześniej u pacjenta w trakcie wizyty w gabinecie. Zasięg nakładek jest tak duży, że obejmuje nawet zęby trzonowe. Wybielanie wykonuje pacjent sam umieszczając w nakładkach specjalny żel do wybielania, który otrzymuje w gabinecie. Nakładki należy umieszczać na zębach na noc, a także w miarę potrzeby także w ciągu dnia. Efekt widoczny jest zwykle już po kilku dniach, a utrzymuje się ok 2 lat (w zależności od diety, zabiegów higienizacyjnych i palenia tytoniu). Uzupełnienia protetyczne i wypełnienia pozostają bez zmian. W razie potrzeby, po ustabilizowaniu się koloru zębów możliwa jest ich wymiana celem doboru odpowiedniego koloru, adekwatnego do koloru pozostałych, wybielonych zębów. W czasie wybielania i bezpośrednio po nim może wystąpić przejściowa nadwrażliwość na zimno, która ustępuje po jednym, do trzech dni po zakończeniu kuracji. Zalety wybielania zębów metodą nakładkową :

   • najniższy koszt
   • brak, lub niewielka nadwrażliwość zębów w trakcie i po zabiegu
   • pacjent sam decyduje o stopniu wybielenia zębów regulując czas noszenia nakładek

Wybielanie martwych zębów. Zabieg ten, oferowany w naszym gabinecie, polega na 2-3 krotnym umieszczeniu przez stomatologa specjalnego preparatu wybielającego we wnętrzu martwego, przebarwionego zęba. Wkładki te umiejscawia się w zębie w odstępie ok. 3 dni.

Umów wizytę: